Kontakt oss


Sentralbord: 57 68 05 00 (08.00-16.00)              E-post: ntp@ntp.no

 

Kundeservice


Judith Eide Kundeansvarlig

Judith Eide

Kundeansvarlig Oslo, Akershus, 
Oppland

Tlf: 57 68 05 06
E-mail: judith@ntp.no

Siv Anita Joranger Kundeansvarlig

Siv-Anita Joranger

Kundeansvarlig Buskerud, Vestfold, Agder, Telemark, Rogaland

Tlf: 57 68 05 23
E-mail: sivanita@ntp.no

Marthe Linde Kundeansvarlig

Martha Linde

Kundeansvarlig Østfold, Hordaland, Sogn og Fjordane

Tlf: 57 68 05 15
E-mail: martha@ntp.no

 
 
Elisabeth Gangdal Kundeansvarlig

Elisabeth Gangdal

Kundeansvarlig Møre og Romsdal, Trøndelag

Tlf: 57 68 05 20
E-mail: elisabeth@ntp.no

May-Hilde Hjelmeland

Kundeansvarlig Nord-Norge, Svalbard, Hedmark

Tlf: 57 68 05 12
E-mail: mayhilde@ntp.no

 

 

Våre selgere


Dag Haarvik Salgssjef

Dag Hårvik

Salgssjef, distriktsansvarlig Østlandet

Tlf.: 47 90 25 24
E-mail: dag@ntp.no

Roger Nesheim Selger

Roger Nesheim

Distriktsansvarlig Sør- og Vestlandet

Tlf.: 47 90 25 21
E-mail: roger@ntp.no

Terje Teigen Selger

Terje Teigen

Distriktsansvarlig Midt- og Nord-Norge

Tlf.: 47 90 25 22
E-mail: terje@ntp.no

 

Her finner du oss

Avery Dennison NTP AS:
Telefon: 57 68 05 00 (mellom 08.00-16.00)
Vakttelefon: 47 90 25 00 (utenfor normal åpningstid)
E-post: ntp@ntp.no

Postadresse:
Avery Dennison NTP AS,
6868 Gaupne, 
Norway

Besøks- og leveringsadresse:
Gaupnegrandane 19
6868 Gaupne

Fakturadresse:
okonomi@ntp.no

Organisasjonsnummer: 
946661287