Kontakt oss


Sentralbord: 57 68 05 00 (08.00-16.00)              E-post: ntp@ntp.no

 

Kundeservice


JudithEide.jpg

Judith Eide

Kundeansvarlig Oslo, Akershus, 
Oppland

Tlf: 57 68 05 06
E-mail: judith@ntp.no

SivAnitaJoranger.jpg

Siv-Anita Joranger

Kundeansvarlig Buskerud, Vestfold, Agder, Telemark, Rogaland

Tlf: 57 68 05 23
E-mail: sivanita@ntp.no

MarthaLinde.jpg

Martha Linde

Kundeansvarlig Østfold, Hordaland, Sogn og Fjordane

Tlf: 57 68 05 15
E-mail: martha@ntp.no

ElisabethGangdal.jpg

Elisabeth Gangdal

Kundeansvarlig Møre og Romsdal, Trøndelag

Tlf: 57 68 05 20
E-mail:
elisabeth@ntp.no

MayHildeHjelmeland.jpg

May-Hilde Hjelmeland

Kundeansvarlig Nord-Norge, Svalbard, Hedmark

Tlf: 57 68 05 12
E-mail:
mayhilde@ntp.no

 

 

Våre selgere


Dag+Haarvik+Salgssjef

Dag Hårvik

Salgssjef/distriktsansvarlig Oslo, Akershus, Oppland, Hedmark, Trøndelag

Tlf.: +47 47 90 25 24
E-mail: dag@ntp.no

Roger%2BNesheim%2BSelger

Roger Nesheim

Distriktsansvarlig Østfold, Vestfold, Buskerud, Telemark, Vest-Agder, Nordland, Troms, Finnmark

Tlf.: +47 47 90 25 21
E-mail: roger@ntp.no

IMG_8281.jpg

Monica Øien Stalheim

Distriktsansvarlig Rogaland, Hordaland, Sogn og Fjordane, Møre og Romsdal

Tlf.: 47 90 25 22
E-mail: monica.stalheim@ntp.no

 

Her finner du oss

Avery Dennison NTP AS:
Telefon: 57 68 05 00 (mellom 08.00-16.00)
E-post: ntp@ntp.no

Postadresse:
Avery Dennison NTP AS,
Gaupnegrandane 19,
6868 Gaupne, 
Norway

Besøks- og leveringsadresse:
Gaupnegrandane 19,
6868 Gaupne,
Norge

Fakturadresse:
okonomi@ntp.no

Organisasjonsnummer: 
946661287